FreshMail.pl

O MNIE


Nazywam się Agata Brzywczy i prowadzę Effet Assist, czyli miejsce on-line, w którym każda przedsiębiorcza osoba znajdzie dla siebie wsparcie. 

Moja dotychczasowa kariera zawodowa przebiegła w sposób dla mnie nieprzewidywalny i ku mojemu rozczarowaniu nie tak jak tego chciałam. Niestety perypetie rodzinne, w tym urlop macierzyński, spowodowały, że rynek nie był gotów mnie wchłonąć w to miejsce, w którym chciałam się znaleźć. Podjęłam decyzję, że to ja przejmę kontrolę nad swoim życiem i tak się stało. Effet Assist rodził się w mojej głowie miesiącami i jedyne co stawało mi na przeszkodzie był brak pewności czy dam radę to wszystko udźwignąć.

Dałam radę!Za co dziękuję mojemu synowi, który skutecznie mi przypomina, że jest na tym świecie oraz mojej męskiej połówce, za to że tak się stara mi pomagać 🙂 Dziękuję też wszystkim, którzy przy tworzeniu tego projektu wspierali mnie słowem i nie tylko – dodało mi to skrzydeł i pokazało, że są morza życzliwości i tylko kałuże hejtu!

Jeżeli spodziewaliście się w tym miejscu elaboratu na temat moich osiągnięć i doświadczenia to polecam wpaść na moje konto na LinkedIn, Facebook i Instagramie! Tam możecie śledzić moje poczynania na bieżąco!

Serdecznie Was WSZYSTKICH pozdrawiam i do zobaczenia!

Agata Brzywczy

Zapisz się na bezpłatny EFFETowny NEWSLETTER

Odbierz prezent i otrzymuj ode mnie informacje o promocjach, nowych publikacjach i wydarzeniach.

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach i usługach Effet Assist. Zgodę będziesz mógł w każdej chwili wycofać.

FreshMail.pl