FreshMail.pl

PAKIET DOPASOWANY – ZAKRES I WARUNKI

 

Pakiet dopasowany jest bardzo dobrą możliwością stworzenia indywidualnego zakresu współpracy w bardzo szybki i klarowny sposób – może to zrobić każdy. Oznacza to, że jest to jedyny pakiet, który został przygotowany przez Effet, który posiada dwa założenia:

  • może skorzystać z niego każdy
  • zakres usług komponowany jest przez klienta

Podstawowe założenia:

  • Pakiet początkowy obejmuje 10 h pracy do wykorzystania w ciągu 30 dni, od daty jego zakupu. Zakup rozumiany jest poprzez wpłatę ustalonej stawki w sposób przesłany droga elektroniczną. Mail będzie zawierał wszystkie potrzebne dane do prawidłowego zrealizowania płatności. Realizacja zlecenia rozpocznie się nie wcześniej, niż z chwilą zaksięgowania środków na koncie.
  • 10 h pakietu obejmuje 15 wybranych czynności z oferty Effet.  Szczegóły znajdziesz tutaj.
  • Celem realizacji tego pakietu jest realizacja zleconych usług i jednoczesne przygotowanie się do stworzenia kompleksowej oferty zgodnej z oczekiwaniami klienta.
  • Pakiet zakłada podstawową dostępność w godzinach 8:00-17:00 przez 5 dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku)

Koszt pakietu wynosi

290 złotych netto*

*cena dotyczy wyłącznie pierwszego, próbnego zakupu pakietu*)/ cena regularna – obowiązująca przy zakupie drugi i kolejny raz jednego z powyższych pakietów – 450 złotych netto)

Po wykorzystaniu 5h z pakietu ale nie później niż przed jego pełnym wykorzystaniem, otrzymasz drogą elektroniczną indywidualną ofertę przygotowaną na podstawie bieżącej współpracy. Oferta będzie zawierała wstępny zakres proponowanego pakietu, nasze uwagi i wskazówki, cenę pakietu przy wykupie go na 1, 3 lub 6 miesięcy.

Jeżeli obie strony zgodzą się na ustalone warunki, rozpoczynamy współpracę.

Zapisz się na bezpłatny EFFETowny NEWSLETTER

Odbierz prezent i otrzymuj ode mnie informacje o promocjach, nowych publikacjach i wydarzeniach.

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach i usługach Effet Assist. Zgodę będziesz mógł w każdej chwili wycofać.

FreshMail.pl