PAKIET INDYWIDUALNY – ZAKRES I WARUNKI

OFERTA INDYWIDUALNA

Pakiet I dla klientów indywidualnych jest idealnym rozwiązaniem dla freelancerów, osób prowadzących jednoosobową działalność lub dla osób, które potrzebują więcej czasu będąc na etacie.

Podstawowe założenia:

  • Pakiet początkowy obejmuje 10 h pracy do wykorzystania w ciągu 30 dni, od daty jego zakupu. Zakup rozumiany jest poprzez wpłatę ustalonej stawki w sposób przesłany droga elektroniczną. Mail będzie zawierał wszystkie potrzebne dane do prawidłowego zrealizowania płatności. Realizacja zlecenia rozpocznie się nie wcześniej, niż z chwilą zaksięgowania środków na koncie.
  • 10 h pakietu obejmuje wszystkie czynności z ofert: administracja, eventy, marketing, marka, wizerunek oraz obsługa nie tylko dla biznesu.  Szczegóły znajdziesz tutaj.
  • Celem realizacji tego pakietu jest realizacja zleconych usług i jednoczesne przygotowanie się do stworzenia kompleksowej oferty zgodnej z oczekiwaniami klienta.
  • Pakiet zakłada podstawową dostępność w godzinach 8:00-17:00 przez 5 dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku)

Koszt pakietu wynosi

290 złotych netto*

*cena dotyczy wyłącznie pierwszego, próbnego zakupu pakietu*)/ cena regularna – obowiązująca przy zakupie drugi i kolejny raz jednego z powyższych pakietów – 450 złotych netto)

Po wykorzystaniu 5h z pakietu ale nie później niż przed jego pełnym wykorzystaniem, otrzymasz drogą elektroniczną indywidualną ofertę przygotowaną na podstawie bieżącej współpracy. Oferta będzie zawierała wstępny zakres proponowanego pakietu, nasze uwagi i wskazówki, cenę pakietu przy wykupie go na 1, 3 lub 6 miesięcy.

Jeżeli obie strony zgodzą się na ustalone warunki, rozpoczynamy współpracę.